بیانیه جبهه زنان اصولگرا و کارآمد در حمایت از سپاه

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، جبهه زنان اصولگرا و کارآمد با محکومیت اقدام دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه‌ به شرح زیر است:

هوالعزیز
«اگر سپاه نبود، کشور نبود.»
این بیان نورانی حضرت امام خمینی (قدس سره) در سال‌های آغازین شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در طول چهار دهه اخیر حقیقت آن در بزنگاه‌های خطیر همچون جنگ تحمیلی هشت ساله و حفظ تمامیت ارضی کشور و نیز در عرصه‌های سازندگی بخوبی روشن شده است.

اما آنچه در مقابله با جریان تکفیری و تروریستی داعش در منطقه غرب آسیا رخ نمود، بیش از پیش نقش اساسی و بی‌بدیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در مواجهه با این جریان دست ساز امریکا، اسرائیل و ارتجاع عرب نشان داد و توان بالای سیاسی و نظامی آن را در تشخیص کانون و ماهیت توطئه‌ها و نحوه مقابله موثر و بنیان برافکن با آنها به نمایش گذاشت.

این است که مقام عظمای ولایت در توصیف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرمود:

«سپاه هم در میدان عملیاتی و مقابله با دشمن در مرزها و حتی چند هزار کیلومتر دورتر در اطراف حرم حضرت زینب (س) پیشقدم است و هم در میدان مقابله سیاسی با دشمن.»

با این وصف واکنش کینه‌توزانه و شدید هیئت حاکمه آمریکا به عامل اصلی خنثی شدن توطئه عظیم طراحی و اجرای پروژه داعش (دولت اسلامی عراق و شام) در سال‌های اخیر، واکنشی قابل انتظار و در عین حال عاجزانه و نابخردانه است. در واقع عاملان ایجاد و تدارک داعش با آن عده و عده عظیم ایدئولوژیک، استراتژیک و تکنولوژیک در عرصه سیاسی و نظامی اکنون به خوبی دریافتند که سپاه در همه این عرصه‌ها دست برتر را دارد و طبعا دچار چنان احساس وحشت و عجزی می‌شوند که به هر واکنش تلافی جویانه‌ای هر چند احمقانه و بی‌فایده دست می‌زنند و حرکت غیرمتعارف و غریبی چون تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله این حرکت‌هاست.

این در حالی است که به دنبال نقض رسمی فرجام از سوی هیات حاکمه آمریکا و بازگرداندن وسیع تحریم‌ها، پیش از این شاهد اعلام فهرستی بلند از اشخاص حقیقی و حقوقی بوده‌ایم که در لیست سیاه آمریکایی‌ها قرار گرفتند.

بی‌تردید تاثیر و برد این اقدام نابخردانه هم بیشتر از اقدامات پیشین کاخ سفید نخواهد بود،کمااینکه در عرصه داخلی این اقدام ملت غیور و مقاوم‌ ایران را در مسیر حمایت از انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران استوارتر نمود و در افکار عمومی جهانیان هم حتی از سوی متحدان آمریکا با عدم اقبال نسبت به سیاست‌های هیاهومدارانه و نامتعارف ترامپ‌ همراه بوده است.

جبهه متحد زنان اصول گرا و کارآمد ضمن اینکه این حرکت مذبوحانه را محکوم به شکست می داند, خواستار برخورد مناسب و قاطع دستگاه دیپلماسی در پیگیری حقوقی و سیاسی این اقدام ابلهانه آمریکا در سطح بین‌المللی است و از سویی تاکید می‌کند که بنا به رهنمود مقام معظم رهبری، بر ما زنان انقلابی است که در شرایط خطیر کنونی به وظایف خطیر خود در جهت استمرار راه روشن انقلاب اسلامی بیش از هر زمان واقف و عامل باشیم و یکدیگر را در این امر واجب دعوت به تلاش و مجاهدت بی‌وقفه نماییم. انشاءالله